مجتمع کشت و صنعت علوی با هلدینگ معظم میهن جان تازه ای می گیرد

مجتمع کشت و صنعت علوی با هلدینگ معظم میهن جان تازه ای می گیرد

مجتمع کشت و صنعت علوی با هلدینگ معظم میهن جان تازه ای می گیرد

با هدف احیای یک واحد تولیدی ، ارتقای بهره وری ، اشتغالزایی و توسعه اقتصادی مجتمع کشت و صنعت علوی شهرستان زرندیه به گروه صنعتی میهن واگذار گردید . فعالیت های این مجموعه تولیدی با مدیریت جدید از سر گرفته شد تا در سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها یک واحد تولیدی احیا و جان تازه ای بگیرد .

بازگشت به چرخه تولید

مجتمع کشت و صنعت علوی یکی از بزرگ ترین مجتمع های تولیدی ، صنعتی کشاورزی کشور است که بیش از 300 هکتار وسعت دارد و دارای افزون بر 70 هکتار باغات و اراضی زراعی است . محصولاتی نظیر گندم ، جو ، ذرت علوفه ای و … کشت می شود . قرار است گروه صنعتی میهن با رهبری حاج آقا ایوب پایداری به یک مجتمع بزرگ دامی و زراعی تبدیل شود و علاوه بر کاربری هایی که در گذشته برای آن تعریف شده است در حوزه دامداری و دامپروری نیز فعالیت کند و واحد مرغداری تخم گذار آن نیز که متوقف شده بود به چرخه تولید برگردد .

مجتمع کشت و صنعت علوی

طبق برنامه ریزی های بعمل آمده گروه صنعتی میهن با همکاری هلدینگ برشا یکی از فعال ترین هلدینگ های زیر مجموعه ، تمامی فعالیت های عمرانی ، مهندسی و تخصصی دامداری را برای احیای این مجتمع توسط شرکت فنی و مهندسی سام سازه آتیه پایدار که یـک مجمـوعه خـلاق در صـنعت ساخت و ساز به شمار می رود اجرایی خواهد کرد .

شرکت سام سازه پایدار یکی از زیر مجموعه های هلدینگ برشا با بهره گیری از تجهزیات به روز و علم مهندسان اقدام به شروع ساخت پروژه های هلدینگ میهن و مخصوصا پروژه علوی کرده تا گامی بزرگ در راستای کارآفرینی ، تولید ، اشتغال زایی دانش بنیان برای کشور عزیزمان ایارن برداشته باشد .

نمونه عکس های پروژه مجتمع کشت و صنعت علوی

طرح های ابتدایی توسط مهندسین حرفه ای شرکت سام سازه به صورت 3D طراحی شده و پس از بررسی های دقیق توسط تیم اجرایی اقدام به اجرا می شود .